Workout Trainer: fitness coach

Sağlık Spor
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 119 MB
  • Version 7.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Skimble Inc.
İOS mobil cihazınız ile spor hayatına atılmanın tadını çıkartın.

İOS mobil cihazınız ile spor hayatına atılmanın tadını çıkartın. 

Workout Trainer: fitness coach uygulamasını mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek daha kolay ve sağlıklı bir yaşama kavuşmanız mümkündür. 

Uygulama içerisindeki egzersiz eğitmeni ile istediğiniz yerde, istediğiniz zaman, parmaklarınızın ucunda çalışın. İster evde çalışmaktan veya spor salonunda ağırlık kaldırmaktan, binlerce ücretsiz egzersiz programı ve uzman antrenörlerin liderliğinde özel eğitim programları ile karşı karşıyayız. Sertifikalı eğitmenler sunan Workout Trainer: fitness coach uygulaması her egzersizde zamanında adım adım ses, fotoğraf ve video talimatları ile kullanıcılarına yol gösterir. Tıpkı cebinizde kişisel bir antrenör olması gibi bir şey.

Ayarlanabilir zorluk seviyeleri ile, egzersiz eğiticisi, fitness yolculuğunuzun her aşamasında uygundur. İyice egzersiz yapmayı öğrenen ya da sağlıklı yaşam sağlamak veya platolarla başa çıkmak için deneyimli bir sporcu eğitimi alsanız da, Workout Trainer milyonlarca kullanıcının hareket halindeyken sağlıklı, aktif bir yaşam tarzı sağlamasına yardımcı olmuştur.

Daha Fazla Göster
Workout Trainer: fitness coach indir
DİĞER SÜRÜMLER